Menu

102 Dalmatians: Puppies to the rescue

8 września, 2017 - PSX
102 Dalmatians: Puppies to the rescue

Folder zawiera: 350 MB

Plik img, ccd: 175 MB

Plik nrg: 175 MB

Region: PAL

Kategoria: platformowa

Rok: 2000

102 Dalmatians: Puppies to the Rescue to platformówka wyprodukowana przez studio Crystal Dynamics i wydana przez Eidos Interactive na komputerach osobistych, PlayStation, Sedze Dreamcast i Game Boy Color. Tytuł był luźno związany z filmem “102 Dalmatyńczyki” wytwórni Disney.

Gra Crystal Dynamics przedstawia perypetie dwóch szczeniąt, które próbują powstrzymać intrygę złej Cruelli de Vil, realizującą plan zakładający ‘przemienienie’ zwierzaków w realistycznie wyglądające zabawki mające uratować jej firmę przed plajtą. W tym celu porywa ona między innymi liczne rodzeństwo dwójki głównych bohaterów.

Na starcie możemy wybrać jedną z dwóch postaci - Domino lub Oddball. Produkcja Crystal Dynamics to dość standardowa trójwymiarowa platformówka. Na każdej planszy rzecz sprowadza się do wykonywania zadań, za które otrzymujemy naklejki. Może to być pokonanie jakiegoś przeciwnika, rozwiązanie zagadki lub coś jeszcze innego. Łącznie twórcy przygotowali dwadzieścia poziomów oraz sześć minigierek dostępnych po spełnieniu konkretnych warunków. Generalnie na każdym levelu znaleźć możemy sześć naklejek, choć tylko jedna potrzebna jest do przejścia dalej.

Domino oraz Oddball posiadają dwie umiejętności przydające się do samoobrony - mogą szczekać lub nacierać na przeciwników, uderzając ich ‘z byka’. Gra nie należy do najtrudniejszych, ale na każdej planszy znajdziemy checkpointy, które w razie skuchy sprawiają, iż nie musimy rozpoczynać zmagań od jego początku.

Na każdej planszy znajdziemy ponadto różne zwierzaki, które w zamian za wykonanie jakiegoś zlecono przez nich zadania oferują przydatne nagrody oraz podpowiedzi ułatwiające przejście gry.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *